Cryptshare - Bezpieczna poczta, szyfrowany email i załączniki wiadomości

 

 

Cryptshare, to rozwiązanie, które zabezpiecza wysyłkę poczty email i załączników wiadomości. Przesyłając pocztę zaszyfrujesz temat, treść i załączniki swoich wiadomość email.

Wyślesz i odbierzesz pliki o dowolnym rozmiarze; limity przesyłu i załączników przestaną obowiązywać. Twoja poczta email będzie w pełni szyfrowana z zachowaniem wymogów RODO, z pełną ścieżką audytu i z potwierdzeniem odbioru przez adresata. Twój nowy zaszyfrowany sposób komunikacji - bezpieczny email.

 

 

Zastanawiałeś się jak przesłać duże pliki o nielimitowanym rozmiarze jako załącznik emaila - rozwiązaniem jest Cryptshare - narzędzie, które umożliwia wysyłkę poczty elektronicznej oraz dowolnych plików i to w dodatku szyfrowaną, z potwierdzeniem odebrania przez adresata. A to wszystko wykorzystując Twojego klienta poczty email - MS Outlook, lub IBM Notes, lub po prostu korzystając z przeglądarki.

Seamlessly integrated   Readily online available   Make IBM Notes better
         

Cryptshare bezproblemowo zintegrowany z Twoim MS Outlook

Dodatek do programu Outlook umożliwia wysyłanie dużych plików i bezpiecznych wiadomości e-mail bezpośrednio z programu Outlook.

  Łatwo dostępny online

Użytkownicy i ich zewnętrzni partnerzy komunikacyjni mogą korzystać z Cryptshare za pośrednictwem przeglądarki.
  Współpracuje z programem IBM Notes

Integracja z programem IBM Notes udostępnia wszystkie funkcje w znanym środowisku pracy.

 

 

 

Korzyści z Cryptshare:

- szyfrowane wiadomości email,

- zaszyfrowane metadane - temat wiadomości,

- szyfrowanie AES i TLS,

- zaszyfrowane załączniki o nielimitowanej wielkości,

- pełna ścieżka audytu (pełna kontrola kto i kiedy wysłał wiadomości email, a także kiedy nasz adresat odebrał pocztę i załączniki wiadomości),

- integracja z MS Outlook i IBM Notes,

- intuicyjny interfejs webowy.

 

Seamlessly integrated

     

 

Crypshare posiada ponad 4 miliony użytkowników w ponad 30 krajach na świecie reprezentujących ponad 2 tysiące firm i organizacji biznesowych.

 

Użytkownicy Cryptshare

 

 

 

 

Zapoznaj się jak działa Cryptshare:

Na stronie https://cryptshare.pl znajdują się informacje, materiały i filmy pokazujące działanie oprogramowania. Zachęcamy również do kontaktu z Dagessa - partnerem Cryptshare w Polsce celem uzyskania dodatkowych materiałów i wersji testowej dla Twojej organizacji.

© 2017 WeronikaSz.

Ta strona korzysta z cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zgadzam się